Luc en het voltallige bestuur zorgen samen voor de goede werking van onze harmonie. Muzikaal staat onze harmonie onder leiding van Patrick, onze dirigent. Samen zorgt dit team ervoor dat de harmonie van Bottelare haar muziek jaar na jaar tot bij jullie brengt.

NaamFunctieContact
Luc Van De Kerckhove Voorzitter luc.vandekerckhove@harmoniebottelare.be
Micaƫl Verhellen Ondervoorzitter micael.verhellen@harmoniebottelare.be
Gerard Lemmens Ere Voorzitter & muziekschool verantwoordelijke gerard.lemmens@harmoniebottelare.be
Patrick SimoensDirigent
Patrick Pisman Secretaris patrick.pisman@harmoniebottelare.be
Koen Lemmens Penningmeester koen.lemmens@harmoniebottelare.be
Johan Kielemoes Persverantwoordelijke johan.kielemoes@harmoniebottelare.be
Thomas Van Caelenberg Muziekschool verantwoordelijkethomas.vancaelenberg@harmoniebottelare.be
Marina Bonne Bestuurslid marina.bonne@harmoniebottelare.be
Nadine Van HuffelBestuurslid nadine.vanhuffel@harmoniebottelare.be
Kathleen De Block Bestuurslid kathleen.deblock@harmoniebottelare.be
Marc Maes Vlamo verantwoordelijke marc.maes@harmoniebottelare.be
Iris De Herdt Webmaster webmaster@harmoniebottelare.be